Aktuality

Projekt Edison little

I v letošním roce se naše školka připojila k zajímavému multikulturnímu projektu Edison little.
Co to vlastně je?
Vynálezce? Malý vynálezce? Ne, ne...
Je to zkratka: Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.
Projekt Edison spojuje lidi odlišných kultur a národnosti s cílem seznámit se se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích. Vždyť to je ta generace, která dokáže prolomit mezikulturní bariéru. Zahraniční studenti přicházejí do školek, kde hravou interaktivní formou představují kulturu své země.
V minulém roce u nás byl Teddy , indonéský student, na kterého stále vzpomínáme.
V letošním roce k nám od 2. prosince 2013 přijede studentka Fella z Alžírska, která zde s námi bude 5 týdnů. Fella studuje divadelní umění a choreografii a tak už se moc těšíme, že nás naučí něco nového, představí nám některé zvyky své země a hlavně že se děti budou nenásilnou formou učit vnímat jako samozřejmé, že jsme lidé různí, že mluvíme různými jazyky a že není svět kolem nás jenom to, co nás bezprostředně obklopuje.
Více je možné se o projektu dozvědět na http://praha.aiesec.cz/projekty/edison-pro-skolky 

Podívejte se do fotogalerie, jak to probíhalo v minulém roce.
 

 
 
 
 Aktuality a zajímavosti
22.03.2020

Informace pro rodiče "našich" dětí:

Provoz školky je zajištěn v normálním režimu s tím, že se dodržují zvýšené hygienické nároky. Všechny děti a jejich rodiče nebyli v krizových oblastech, nejsou nakaženi, ani nebyli ve styku s někým, kdo onemocněl covidem 19. Školka je uzavřena pro lidi z venku. V současné době nepořádáme "čtvrteční cvičení".: více informací
 
03.08.2019

Den otevřených dveří

27. srpna od 10 do 18 hodin se v naší školce koná den otevřených dveří. Po individuální domluvě je možné dorazit i v jiný den. Těšíme se na Vás!: více informací
 
22.07.2019

Máme volná místa!

Stále máme volná místa pro období letních prázdnin i pro školní rok 2019/2020. Přijďte se k nám názavazně podívat.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav