Fotogalerie

Léto 2013

Léto 2013

Letošní léto je plné extrémů, ale v naší školce panuje letní pohoda.
 
Letem světem - představení divadelního souboru Neklid

Letem světem - představení divadelního souboru Neklid

Letem světem - tak se jmenovalo představení divadelního souboru Neklid, které dnes herci přišli sehrát do naší školky. Děti poznaly některé zajímavosti jednotlivých světadílů, trochu si zazpívaly a vlastně se moc dobře bavily.
 
Velikonoce 2013

Velikonoce 2013

Zdá se to téměř neuvěřitelné, ale i o letošních chladných Velikonocích se zase jako každý rok objevil u nás ve školce velikonoční zajíček. Na zahradě schoval dětem dobroty. Děti hledaly a hledaly a nakonec našly...
 
Zima 2013

Zima 2013

Každé roční období má u nás ve školce svoji atmosféru. Podívejte se, jak to vypadalo na zahradě naší školky v letošní krásné zasněžené zimě.
 
Multikulturní projekt Edison Little

Multikulturní projekt Edison Little

V naší školce stále probíhá multikulturní projekt Edison Little. Od začátku února až do poloviny března k nám chodí na tři dopoledne v týdnu Teddy, mladý student z Indonésie. Jeho úkolem je představit dětem nenásilnou formu kulturu, zvyky a tradice své země.
 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav