Fotogalerie

Tak je tady zase ten kouzelný čas předvánoční

Tak je tady zase ten kouzelný čas předvánoční

Přestože Štedrý den bude až za čtyři dny, my v Eldorádu jsme si takové malé Vánoce udělali trochu dříve. Na letošní vánoční besídce jsme se sešli, abychom vpluli do té půvabné atmosféry vánoční. Děti připravily pro rodiče dárečky a samozřejmě samy také nějaké ty dárečky dostaly.
 
Mikuláš ve školce Eldorádo

Mikuláš ve školce Eldorádo

Dlouho jsme se těšili, hodně si ho přáli a moc jsme si to užili. O čem že se to mluví? No, přece o návštěvě Mikuláše, který i letos navštívil naši školku. Přinesl dětem spoustu dárečků a odměnou mu byly rozzářené (a někdy i trochu vylekané) dětské oči.
 
13. listopadu jsme oslavili 2. narozeniny naší Idy

13. listopadu jsme oslavili 2. narozeniny naší Idy

Stalo se již milou tradicí, že každé narozeniny našich dětí slavíme společně s ostatními dětmi a rodiči. A tak i 13. listopadu jsme oslavili 2. narozeniny naší Idy. Bylo to, jako vždy, milé a příjemné odpoledne plné dárků, legrace a pohody.

 
Pohádka s lidovými písničkami

Pohádka s lidovými písničkami

Lidové písničky dokáží vytvořit docela pěknou pohádku. 10.10.2012 jsme jednu takovou viděli v podání Lenky Hamajdové. Děti si zazpívaly, zahrály na malé hudební nástroje a také si trochu zatančily.
 
Keramická dílnička

Keramická dílnička

Keramická dílnička, kterou dnes (8.10.2012) vedla Mirka Holková zahájila pravidelná úterní dopoledne, kdy se děti seznamují se "zázrakem práce s hlínou".
 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav