Fotogalerie

Koláčování

Koláčování

Tuto sobotu (6. října) bylo vskutku krásné podzimní odpoledne. A pro ty, kdo navštívili Koláčování (což nemá nic společného s koly, ale naopak s koláči a jinými dobrotami) to bylo ještě příjemnější odpoledne, protože ochutnali plno dobrot z dílny Edity Machové a zároveň poseděli v příjemném prostředí zahrady naší školky.
 
Oslava narozenin - říjen

Oslava narozenin - říjen

4. října jsme ve školce oslavili druhé narozeniny naší Nelinky. Strávili jsme s dětmi a jejich rodiči další příjemné odpoledne a doufáme, že měla Nelinka radost z dárečků od kamarádů.
 
Léto 2012

Léto 2012

Letošní léto je ve znamení her, legrace a dobré nálady. Prázdniny si užívají děti i my dospělí a věříme, že nám navždy zůstane vzpomínka na jedno pěkné léto v Eldorádu v roce 2012.
 
Mísa plná ovoce v podání souboru Neklid

Mísa plná ovoce v podání souboru Neklid

Že ovoce je nejlepší zdroj vitamínů víme všichni, ale že o tom může být také pohádka pro děti, jsme se přesvědčili ve středu 23.5.2012 při divadelním představení Mísa plná ovoce v podání souboru Neklid.
 
Narozeniny

Narozeniny

V prosluněném odpoledni jsme oslavili třetí narozeniny jednoho z našich dětí.
 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav