Fotogalerie

Keramická dílna Mirky Holkové

Keramická dílna Mirky Holkové

Dne 24.3.2011 jsme se v naší školce Eldorádo sešli, abychom odhalili tajemství keramické hlíny. Děti se učily základům tvarování, z prvních kousků hlíny si vytvořily mističky a nakonec i malou zoologickou zahradu. Bylo to hezké a příjemné odpoledne, ze kterého jsme měli všichni radost.
 
Divadelní představení "O Červené Karkulce"

Divadelní představení "O Červené Karkulce"

Pohádku O Červené Karkulce znáte všichni. Ale možná už neznáte, jak vypadá takové malé divadelní představení u nás ve školce Eldorádo. 7. června jsme se od hereček souboru Pruhované panenky dozvěděli, jak to s tou Karkulkou vlastně bylo. A nejenom to.
 
Dětský den v Eldorádu

Dětský den v Eldorádu

Dne 31.5. jsem se sešli u příležitosti "DNE DĚTÍ" v naší mateřské školce. Odpoledne plné zábavy a soutěží bylo podpořeno hudbou a zpěvem Standy Hložka.

 
Zakládáme bylinkovou zahrádku

Zakládáme bylinkovou zahrádku

Dne 26.5.2011 jsme v naší mateřské školce Eldorádo, společně s dětmi, založili bylinkový záhon. Děti se také dozvěděli některé zajímavosti o vybraných bylinkách, například tymiánu, meduňce, mátě či levanduli. Podívejte se, jak probíhalo sázení.
 
Giganti doby ledové

Giganti doby ledové

28.4.2011 jsme se vydali s našimi dětmi do minulosti staré 10 tisíc let a poznávali tehdejší největší a nejzajímavější obyvatele naší planety.

 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav