Aktuality

Kroužky "Malý kutil" a “Tanečky s prvky baletu”

Dále jsme obohatili odpolední čas o nové kroužky. Pro budoucí “muže činu” je připraven podnětný kroužek “Malý kutil” a pro malé slečny kroužek “Tanečky s prvky baletu”.

 

Keramika pro nejmenší

Od nového pololetí jsme zařadili do dopoledních aktivit keramiku – kurs pro nejmenší. Každou středu budou mít všechny děti možnost vyzkoušet si zajímavou a tvořivou práci.

 

Mámě ještě několik volných míst.

Kdo má zájem přihlásit k nám své dítě, může se přijít kdykoliv podívat a seznámit se s naší školkou. Otevřeno je denně od 7.00 do 18.00 hod. 

 

Novinky na začátku školního roku

1. září začal nový školní rok. Přivítali jsme nové děti a přichystali několik novinek. Otevíráme odpolední kroužky Šikovné ručičky, Sportovní hry a Golf pro nejmenší. Připravujeme obohacení týdenního programu o aktivitu Máme rádi zvířátka. 

 

Divadélko 19. 6. 2014

19.6.2014 přijede do naší školky divadélko s představením Nebojsa. Doufáme, že se dětem bude představení s velkými marionetami líbit.
 
 
 Aktuality a zajímavosti
31.10.2017

Toulavá kytara

23. listopadu 2017 se sejdeme s písničkami a jejich příběhy v pořadu “Toulavá kytara”.: více informací
 
31.10.2017

Pravidelné aktivity

Ve školce máme nyní pravidelné aktivity: Každý čtvrtek dopoledne – “Moje zvířátko” a každou středu a pátek dopoledne – Angličtina pro nejmenší pod vedením slečny Terezy Rhonové a paní Chmelíkové. Každé úterý odpoledne se koná výtvarný kroužek pro zájemce vedený lektorkou Crokidy group.: více informací
 
14.12.2016

Děkujeme

Školka Eldorádo děkuje manželům Motyčkovým za sponzorský dar na výchovně-vzdělávací program.: více informací
 
» další aktuality
 


Naše Zbraslav